Schodiště

Mistři v tvorbě kuchyní, postelí, schodišť, pergol a zahradních domků. Z lamina či masivu, naše díla spojují preciznost a krásu. Rozšiřujeme naše umění i na tvorbu pro památkáře a repliky, kde každý detail nese nádech historie a tradice. Oživujeme minulost skrze naše zakázkově vytvořené kusy, které nejen zachovávají, ale i obnovují ducha a krásu architektonického dědictví.

Schodiště s duší

V Truhlářství Hozman se specializujeme na vytváření zakázkově vyrobených schodišť, která nejen spojují jednotlivé úrovně vašeho domova, ale také dodávají prostoru jedinečný charakter. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete moderní minimalistický design s kovovými prvky nebo preferujete tradiční schodišťové konstrukce s dřevěnými detaily, jsme zde pro vás. Každé naše schodiště je vytvářeno s ohledem na bezpečnost, funkčnost a estetiku, poskytujíc vám nejen praktický prvek, ale i umělecký kousek ve vašem domově.

Pro nás v Truhlářství Hozman není schodiště pouze prostředek pro pohyb mezi podlažími, ale skutečné umělecké dílo. Každý detail, od tvaru stupňů po zábradlí, je navrhován a vytvářen s láskou k řemeslu. Zakázková výroba schodišť v naší dílně znamená spojení preciznosti s nápaditým designem. Otevřete dveře do světa schodišť, kde je každé schodiště jedinečné a plně přizpůsobeno vašim individuálním preferencím.

Pokud máte zájem kontaktujte nás