Pergoly

Mistři v tvorbě kuchyní, postelí, schodišť, pergol a zahradních domků. Z lamina či masivu, naše díla spojují preciznost a krásu. Rozšiřujeme naše umění i na tvorbu pro památkáře a repliky, kde každý detail nese nádech historie a tradice. Oživujeme minulost skrze naše zakázkově vytvořené kusy, které nejen zachovávají, ale i obnovují ducha a krásu architektonického dědictví.

Pergoly

V Truhlářství Hozman se specializujeme na zakázkovou výrobu pergol, které dodávají vašemu venkovnímu prostoru jedinečný šarm. Naše pergoly nejsou jen praktickým prvkem pro stín a ochranu před sluncem, ale také estetickým doplňkem, který oživí váš zahradní prostor. Od moderních designů s minimalistickými liniemi po tradiční struktury s dřevěnými detaily – vaše pergola bude plně přizpůsobena vašim představám.

Pro nás v Truhlářství Hozman není pergola jen konstrukční prvek, ale umělecké dílo, které zdůrazní krásu vaší zahrady. Každý detail, od tvaru sloupků po drážky a ozdoby, je navržen s ohledem na estetiku a funkčnost. Pergoly, které vytváříme, spojují tradici truhlářského řemesla s moderním designem, aby vaše zahradní posezení bylo nejen pohodlné, ale i vizuálně oslnivé. Otevřete dveře do světa zakázkově vyráběných pergol a dopřejte své zahradě nezapomenutelný ráz.

Pokud máte zájem kontaktujte nás