Ložnice

Mistři v tvorbě kuchyní, postelí, schodišť, pergol a zahradních domků. Z lamina či masivu, naše díla spojují preciznost a krásu. Rozšiřujeme naše umění i na tvorbu pro památkáře a repliky, kde každý detail nese nádech historie a tradice. Oživujeme minulost skrze naše zakázkově vytvořené kusy, které nejen zachovávají, ale i obnovují ducha a krásu architektonického dědictví.

Ložnice

V Truhlářství Hozman vytváříme nejen nábytek, ale i atmosféru pro vaši ložnici. Naše zakázkově vyrobené postele, noční stolky a skříně nesou pečeť individuality a vkusu. Každý kus nábytku je vytvářen s ohledem na vaše osobní preference a potřeby ložnice. Můžeme spojit moderní eleganci s praktickými úložnými prostory nebo se ponořit do tradičních designů s výraznými dřevěnými prvky. Vaše ložnice bude odrazem vaší osobnosti a našeho truhlářského mistrovství.

Ve Truhlářství Hozman chápeme, že ložnice je svatyní pohodlí a klidu. Proto přistupujeme k zakázkové výrobě nábytku pro ložnice s ohromnou péčí a vášní. Každý kus je navržen tak, aby vytvořil harmonický celek a zároveň byl unikátním prvkem vašeho interiéru. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete moderní jednoduchost nebo tradiční eleganci, naše ložnice šité na míru poskytnou krásný rámec pro váš odpočinek.

Pokud máte zájem kontaktujte nás